TRILOGY HAL-RAR - Léčba Hemoroidů

  • Řeší všechna stádia Hemoroidů
  • Minimálně invazivní metoda
  • Ošetření prolapsu s metodou RAR
  • Nízká bolest a rychlá rekonvalescence
  • Méně komplikací během i po operaci
  • Nová bezdrátová technologie Bluetooth

Chci více informací

TRILOGY HAL-RAR - Léčba Hemoroidů

 

Nový přístroj k léčbě hemoroidů s "bluetooth" bezdrátovým přenosem signálu. Vyhledá, podváže a reponuje prolabující tkáň.Třetí generace přístrojů pro ošetření metodou HAL-RAR přináší všechny výhody této metody. TRILOGY jako první na světě využívá bezdrátovou technologii pro Dopplerem naváděný zákrok na odstranění hemoroidů, která přináší flexibilitu a komfort během operace, a to díky napojení přes Bluetooth na malé, přenosné zařízení - samostatný reproduktor. Toto vše umožňuje detailní zvuk signálu sondy a nastavitelnou detekci hemoroidálních žil, zatímco si užíváte volnost při manévrování s jednotkou a připojenou sondou. Díky absenci kabelu je zařízení méně náchylné k rušení a dává tak čistější zvuk než kdy dřív. 

HAL (Podvázání hemoroidální žíly) je metoda vhodná pro léčbu nižších stádií hemoroidů. Je vysoce efektivní, radikálně řeší samotnou příčinu onemocnění.

RAR (Podvázání žíly s reponací prolabujících uzlů) 

Metoda se používá pro prolabující hemoroidy, provázející vyšší stádia onemocnění. RAR zahrnuje jednu nebo více mukopexí prolabujíící mukózy, která navazuje na podvázání hemoroidální žíly. 

 

Trilogy

Nový desing přináší více prostoru pro snadnější podvázání žíly a lepší viditelnost. Nová geometrie v kombinaci se state-of-the-art LED diodami dává chirurgovi nejlepší možnou viditelnost místa výkonu. 

Název Objendací číslo
TRILOGY Unit* - jednotka TRI2010
TRILOGY Speaker* - reproduktor TRI2050
TRILOGY Arm* TRI2070
RAR Flexi Probe - SONDA RAR2081
A.M.I. HAL Suture - šicí materiál AHAL70
 A.M.I. HAL Needleholder  AHN 006
 A.M.I. HAL Knotpusher  AKH 007

Připojené soubory

Napište si o více informací